پیگیری سفارش
بستن پنجره
نحوه ارسال سفارشات

نحوه ارسال سفارشات

ارسال سفارشات برای شهر نایین از طریق پیک داروخانه انجام می‌شود و برای خرید بالای 500 هزار تومان رایگان است.

ارسال سفارشات برای سایر نقاط کشور طبق تعرفه پست جمهوری اسلامی انجام خواهد شد و برای خرید بالای 1 میلیون تومان رایگان است.

سفارشات سایر شهرهای ایران ظرف 12 ساعت از زمان خرید توسط شرکت پست ایران ارسال می گردد. هزینه پست براساس وزن محصول و مسافت محاسبه می‌گردد. لازم به ذکر است تنها سفارشاتی ارسال می گردند که تمامی وجه و هزینه پستی آن صرفا از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی موجود در داروخانه آنلاین دکتر غلامپور پرداخت شده باشد یا گزینه پس کرایه انخاب شده باشد.

زمان ارسال سفارشات:

سفارشاتی که قبل از ساعت 14:00 نهایی شوند، تا ساعت 18:00 همان روز، و سفارشاتی که بعد از ساعت 14:00 نهایی شوند، قبل از ساعت 12:00 روز کاری بعد، توسط پیک داروگستران تحویل خواهند شد. در صورتیکه زمان دیگری را مد نظر دارید، لطفا در بخش توضیحات، دقیقا ساعت و تاریخ دلخواه خود را با درنظر گرفتن شرایط بالا قید کنید.

ضمنا ارسال اورژانسی نیز با تماس تلفنی شما با داروخانه دکتر غلامپور و توافق امکان پذیر است.

قابل توجه:

براساس دستور اکید سازمان غذا و دارو برای اطمینان از کیفیت محصول، داروخانه قادر به قبول مرجوعی کالای خریداری شده نیست. اما بر اساس شرایط ارسال و مرجوعی، داروخانه دکتر غلامپور برخی از استثناها وجود دارد. بنابراین در صورتی که کالای خریداری شده شما با سفارش و یا با تصاویر و توضیحات محصول مطابقت نداشته باشد و یا در حین ارسال به شکلی آسیب دیده که غیرقابل استفاده باشد، داروخانه اینترنتی دکتر غلامپور خود را مستلزم قبول ارجاع کالا و استرداد کامل مبلغ و همچنین قبول تمامی هزینه‌های پستی می‌داند

aa
Sorry, your browser does not support inline SVG.
جزئیات سفارش
وضعیت سفارش
هزینه نهایی سفارش
محصولات انتخاب شده
توضیحات ثبت شده